Platba a dodání zboží

1.       PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
 
1.1.  V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

1.2.  V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

1.3.  Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci (České poště). V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

1.4.  Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

1.5.  Poté, co obdržíme Vaši objednávku, budeme Vás co nejdříve kontaktovat, nejpozději do druhého pracovního dne. Zboží je Vám odesláno obvykle do 3 dnů. Při objednávce s osobním odběrem na prodejně je zboží připraveno k odběru do dvou pracovních dnu od potvrzení objednávky.

Způsoby platby

Způsob platby Cena
Hotově - pouze při osobním odběru  zdarma
Dobírka v ČR 130,- Kč
Platba převodem v ČR  poštovné (do 500Kč a max 50 ks pohlednic, nebo bankovky ,100 ks odznaků). 70,- Kč
Platba převodem v ČR poštovné 100,- Kč
Platba dobírkou SR 280,-Kč
Platba převodem  SR poštovné do SR Poštovné dle ceníku České pošty.
Platba převodem - AUT, BEL, ESP, FIN, FRA, HUN, ITA, NLD, POL, PRT, SK, SVK, SV Poštovné dle ceníku České pošty.
Při platbě převodem vám bude zaslán e-mail s informacemi k  zaplacení a  výše poštovného pro ostatní státy mimo ČR, originál  faktury zasíláme elektronicky.

U zásilky nad 50.000 Kč bude způsob dodání a poštovné sjednáno se zákazníkem individuálně.

Zásilky na Slovensko lze zasílat pouze do maximální výše pojištění a to 25000Kč v jedné zásilce vč. poštovného.

Objednávky přijaté o víkendech a svátcích jsou vyřízeny vždy následující pracovní den. Doba dodání se v tomto případě o nepracovní dny prodlužuje.

  • cnb
  • KUPAHREJ.CZ
  • Ostrava