Platba a dodání zboží

1.       PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
 
1.1.  V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

1.2.  V případě, že je z důvodů na straně kupujícího ( nepřevzetí zásilky) a je  nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.Pokud kupujicí náklady s opakovaným doručením nebo náklady  poštovného u nevyzvednuté nebo odmítnité objdnávky neuhradí nebude mít v budoucnu možnost nákupu na dobírku.

1.3.Po předání objednávky přepravci zasíláme kupujícímu informace o podacím čísle zásilky .Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci (České poště). V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

1.4.  Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

1.5.  Poté, co obdržíme Vaši objednávku, Vás budeme  co nejdříve informovat prostřednictvím e-mailu o přijetí objednávky, nejpozději do druhého pracovního dne. Zboží je Vám odesláno do 10 dnů od přijetí objednávky u platby převodem od přijetí platby. Při objednávce s osobním odběrem na prodejně je zboží připraveno k odběru do dvou pracovních dnu od potvrzení objednávky.

 

Způsob platby a dopravy         Cena 
Hotově - pouze při osobním odběru na prodejně zdarma

Způsoby platby a dopravy Česká pošta

Způsob platby a dopravy Cena dopravy
Česká pošta - Dobírka do ČR  130 Kč
Česká pošta - Platba převodem v ČR  poštovné (do 500Kč a max 50 ks pohlednic, nebo bankovky ,100 ks odznaků). 85 Kč
Česká pošta - Platba převodem v ČR poštovné 105 Kč
Česká poišta - Platba dobírkou SR 280 Kč
Česká pošta - Platba převodem  SR poštovné do SR Poštovné dle ceníku České pošty.
Česká pošta - Platba převodem - AUT, BEL, ESP, FIN, FRA, HUN, ITA, NLD, POL, PRT, SK, SVK, SV Poštovné dle ceníku České pošty.
Při platbě převodem vám bude zaslán e-mail s informacemi k  zaplacení a  výše poštovného pro ostatní státy mimo ČR, originál  faktury zasíláme elektronicky.

U zásilky nad 50.000 Kč bude způsob dodání a poštovné sjednáno se zákazníkem individuálně.

Zásilky na Slovensko lze zasílat pouze do maximální výše pojištění a to 25000Kč v jedné zásilce vč. poštovného.

Objednávky přijaté o víkendech a svátcích jsou vyřízeny vždy následující pracovní den. Doba dodání se v tomto případě o nepracovní dny prodlužuje.

Způsoby platby a dopravy Zásilkovna

Způsob platby a dopravy Cena dopravy
Zásilkovna - Dobírka do ČR  110 Kč
Zásilkovna - Platba převodem v ČR poštovné 80 Kč
Zásilkovna - Platba dobírkou SR 150 Kč
Zásilkovna - Platba převodem  SR poštovné do SR 90 Kč
Zásilkovna - RO, HU Poštovné dle ceníku Zásilkovny
Při platbě převodem vám bude zaslán e-mail s informacemi k  zaplacení a  výše poštovného pro ostatní státy mimo ČR, originál  faktury zasíláme elektronicky.
 

Zásilky prostřednictvím Zásilkovny lze zaslat pouze do 20 000 Kč vč. poštovného.