Československa
Československá revoluční medaile II.
Vyznamenání - Československá revoluční medaile, VM-6
Cena 1.300 Kč -
Pamětní medaile Československého dobrovolce z let 1918 - 1919
Pamětní medaile Československého dobrovolce z let 1918 - 1919, VM.8
Cena 1.500 Kč -
Národní letecká sbírka 1946 I.
Vyznamenání - Národní letecká sbírka 1946 I., 1 odznak v originál etui
Cena 1.000 Kč -
Československá vojenská medaile Za zásluhy-bronzová
Vyznamenání - Československá vojenská medaile Za zásluhy, bronzová medaile, VM-13
Cena 1.500 Kč -
ČSR vojenský odznak - Za zásluhy - miniatura
Vyznamenání - ČSR vojenský odznak - Za zásluhy - miniatura
Cena 500 Kč -
Řád Slovenského národního povstání
Řád Slovenského národního povstání-pamětní medaile, VM.17
Cena 950 Kč -
Pamětní medaile druhého národního odboje
Vyznamenání - Pamětní medaile druhého národního odboje, Za věrnost 1939-1945, VM.20
Cena 600 Kč -
Československé vyznamenání práce -Za obětavost v práci
Vyznamenání -Čestný odznak Za obětavost v práci,Ag punc.800/1000
Cena 12.000 Kč -
Československé vyznamenání práce 1947
Československé vyznamenání práce - čestný odznak 1947
Cena 1.500 Kč -
Československé vyznamenání práce 1948
Československé vyznamenání práce - čestný odznak 1948
Cena 1.500 Kč -
Řád 25. února II. třída
Vyznamenání - Řád 25. února II. třída - Ag - značeno KK - puncovánéo S00 VM-28 - II + stužka s miniaturou
Cena 4.000 Kč -
Vyznamenání- Za zásluhy o výstavbu ČSR
Vyznamenání- Za zásluhy o výstavbu ČSR + stužka + miniatura + originální etue číslo: 3809
Cena 3.000 Kč -
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu ČSSR
Vyznamenání- Za zásluhy o výstavbu ČSSR + stužka + miniatura
Cena 1.000 Kč -
Vyznamenání - Za vynikající práci ČSSR
Vyznamenání-Za vynikající práci ČSSR, II.vydání,č.8680,VM-34, + miniatura
Cena 300 Kč